Magyar Péter bejelentette a új kormányszóvivőket és fontos kijelentést tett a sajtóval kapcsolatban Szántó István 2 hónap ago Magyar Péter miniszterelnök bemutatta Magyarország kormányának három szóvivőjét: Szondi Vandát, Magyar Évát és Köböl Anitát.