Skip to content

Nagy változások a rendőrségnél: három megye és négy fővárosi kapitányság vezetőjét cserélték le

Nagy változások a rendőrségnél: három megye és négy fővárosi kapitányság vezetőjét cserélték le
police

 

Szeptember elsején délután és este öt órán belül négy hírt is közzétett a rendőrség a police.hu-n, amikben vezetői változásokról számoltak be. Budapesten új rendőrkapitányt kapott az I., a II., VI., és a XIX. kerületi rendőrkapitányság is, az I. kerületben Márton Zoltán, a II.-ban Kecskés Tamás, a VI.-ben Plánk Róbert, a XIX.-ben Krammer György Zsolt tölti be ezentúl a tisztséget.

Mindemellett Fejér megyében Szabó Vendel, Veszprém megyében Dékány Balázs, Győr-Moson-Sopron megyében Varga Péter vette át szeptember elsejétől a rendőrkapitányságok vezetését.

Frissítés: szeptember másodikán délelőtt rendőrség szintén a police.hu-n tudatta: Heves megyében is új rendőrkapitányt neveztek ki, ott Mecser Tamás veszi át az irányítást.



Szántó István


Related article

Alpolgármesteri közlemény

      Munkám során védőnőként és mentálhigiéniás szakemberként sokszor láttam bele a családok titkaiba, ismertem meg nehéz, tragikus sorsokat. Mindig az a...

0 Comment

Távozik a MIKOM ügyvezetője

    A Miskolci Naplót kiadó, a minap.hu-t és a Miskolc Televíziót üzemeltető MIKOM Nonprofit Kft. ügyvezetői tisztségét 2020. november 9-étől töltötte be...

0 Comment