Legyen szerencséje – egy újabb állás lehetőség – egy napja van, hogy jelentkezzen

Az Észak Magyarországi Szociális Centrum pályázatot a házi segítségnyújtáshoz kapcsolódó gondozói feladatok ellátása (szociális segítés, személyi gondozás stb.). munkakörbe.
Pályázati feltételek:
1/2000. SzCsM rendelet 3. számú mellékletének 3. pontjában meghatározottak szerint,

  • Magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség
  • egészségügyi alkalmasság,
  • erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú képesítés,
  • hasonló munkakörben szakmai tapasztalat,
    Elvárt kompetenciák:
    Terhelhetőség, empátia, megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság alkalmazkodó képesség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló bizonyítványok másolata
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje:2016. május 31.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információk: 0642 788-631

A pályázatok benyújtásának módja: szocialis@elethalo.hu email címen