Miskolcon lesz a Creative Region  koordinációs irodája – most s városunk a tét
49 p. jegyezte be a közösségi oldalán

 

Tisztelt Miskolciak!
✅ Magyarország Kormánya a tegnapi kormányülésen olyan fontos döntéseket hozott, melyek minket, miskolciakat érintenek és meghatározzák városunk jövőjét. Közös sikerünk ez és várhatóan a következő napokban számos részlet is kiderül!
✅ A tegnapi döntés értelmében Miskolcon lesz a “Creative Region – Határtalan Fejlődés” Északkelet- magyarországi Gazdaságfejlesztési Zóna koordinációs irodája: itt zajlik majd az az összefogó munka, amely megalapozza Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, valamint Miskolc, Debrecen, Nyíregyháza és Szolnok következő évtizedét.
☝️ Hagyjuk hátra a helyi politikai csatákat, most Miskolc a tét!