2026. augusztus 7., péntek · Miskolc & Borsod Kapcsolat
XIV. évfolyam
2026 / 32. lapszám
Ára: ingyenes
Alapítva 2013
Háztáji hír és szórakoztató portál
Hirdetés
Zsaruhírek

A KÖDBEN ÜTÖTTÉK EL A KERÉKPÁROST

Halálos közúti közlekedési baleset történt Sajószentpéter és Sajókápolna között.
Az elsődleges adatok szerint 2017. október 27-én 7 óra körül Sajókápolna és Sajószentpéter közötti útszakaszon teherautót előző személygépkocsi elütött egy kerékpárost. A biciklis a balesetben olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen az életét vesztette.

A rendőrség a balesettel érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes terjedelmében lezárta, a hatóság a forgalmat Miskolc felé vezető útra tereli.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály felhívja a közlekedők figyelmét, hogy vegyék figyelembe a mindenkori időjárási- és útviszonyokat. Az egyik legfontosabb intelem, hogy ködös útszakaszokon csökkentsük járművünk sebességét! Fontos a követési távolság növelése, ködben nehezebb megbecsülni a biztonságos követési távolságot. Lehetőleg tartózkodjunk az előzéstől!

A vidék velünk van

Partner települések

Borsod, Abaúj és Tokaj-Hegyalja önkormányzatai — kattints a címerre.

Média- és üzleti partnerek
Heti TV
DVTK
Gasztrográf
BOKIK
Szabad hely