2026. augusztus 9., vasárnap · Miskolc & Borsod Kapcsolat
XIV. évfolyam
2026 / 32. lapszám
Ára: ingyenes
Alapítva 2013
Háztáji hír és szórakoztató portál
Hirdetés
Észak

Többféle drogot foglaltak le Tiszaújvárosban

 

 

  1. 03. 05., cs – 15:08

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság

A nyomozók két férfival szemben indítottak eljárást, akiknél jelentős mennyiségű kábítószer volt. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai az egyik férfit őrizetbe vették.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság kábítószer birtoklása bűntett és kábítószer kereskedelem vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást F. Szabolcs 48 éves miskolci lakossal, valamint 47 éves szakáldi társával szemben. A Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság járőrei 2019. október 3-án a délutáni órákban Hejőbába külterületén állítottak meg egy tehergépkocsit, amelyben két férfi tartózkodott. A ruházatuk, valamint az autó átvizsgálása során a járőrök különféle kábítószergyanús anyagokat találtak.

A rendőrök mindkét férfit elfogták és előállították a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket.

Az elvégzett szakértői vizsgálatok igazolták azt a gyanút, hogy a lefoglalt anyagok kábítószernek minősülnek, így a nyomozók F. Szabolcsot őrizetbe vették.

 

A vidék velünk van

Partner települések

Borsod, Abaúj és Tokaj-Hegyalja önkormányzatai — kattints a címerre.

Média- és üzleti partnerek
Heti TV
DVTK
Gasztrográf
BOKIK
Szabad hely