A Velünk a Város frakció az alábbi sajtóközleménye- A Fidesz elismerte, a hatalmat és Miskolc csődjét akarja
:A miskolci Fidesz nem takargatja tovább, ami eddig is nyilvánvaló volt: a kormányzattal abban érdekeltek, hogy a várost tönkre tétele árán ismét hatalomra...

